Olsztyn Green Festival 2021. Kto wystąpi na scenie? Znamy pierwszych artystów!

2021-01-29 9:28

Czy rok 2021 będzie łaskawszy dla festiwali i ich fanów? Mocno wierzą w to organizatorzy Olsztyn Green Festival, którzy mimo pandemii postanowili rozpocząć przygotowania do tegorocznego festiwalu. Znani są już też pierwsi artyści, którzy być może w sierpniu wystąpią na plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie.

Olsztyn Green Festival 2021. Organizatorzy rozpoczęli przygotowania

Pandemia wciąż nam daje w kość, za oknem szaro, do tego restrykcje i ograniczenia! Jak tu planować wakacje? Z pomocą zgłaszają się organizatorzy Olsztyn Green Festival, którzy mocno wierzą, że ten rok musi być łaskawszy dla festiwali i ich fanów.

- Szykujemy się do startu pomimo chwilowych ciemnych chmur na niebie. Od dziś będziemy przypominać już ogłoszonych i ogłaszać nowych artystów, którzy wraz z nami, mamy nadzieję, odczarują obecną rzeczywistość i wystąpią na żywo podczas przeniesionej z zeszłego roku 7. Edycji Olsztyn Green Festival - mówią organizatorzy. - To będzie rok oczekiwania i trzymania kciuków, ale też "rok nadziei". Nadziei na powrót do normalnego jutra, gdzie bezpiecznie będziemy mogli spotkać się razem z najlepszą polską muzyką popularną i alternatywną oraz porozmawiać o ratowaniu planety.

Olsztyn Green Festival planowany jest, jak zawsze, na terenie plaży miejskiej w CRS Ukiel w długi sierpniowy weekend 13, 14 i 15 sierpnia 2021. Ten zielony festiwal potrwa trzy dni, podczas których odbędzie się ponad 20 koncertów, spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Olsztyn Green Festival 2021. Kto wystąpi na scenie? Znamy pierwszych artystów

Organizatorzy zapowiedzieli już pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Olsztyn Green Festival 2021. To m.in. Sanah, Natalia Przybysz oraz Miuosh. Kolejnych poznamy niebawem.

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: www.facebook.com/olsztyngreenfest. Bilety do kupienia na: ebilet.pl i goingapp.pl. Bilety zakupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność.

Sonda
Koronawirus. Czy popierasz bunt przedsiębiorców, którzy otwierają lokale mimo obostrzeń?
ESKA XD #015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE