Nowy wakacyjny kierunek z lotniska Olsztyn-Mazury! Polecimy na południe Europy

2021-05-28 13:21
Nowy wakacyjny kierunek z lotniska Olsztyn-Mazury! Polecimy na południe Europy
Autor: Unsplash - Niels Bosman Nowy wakacyjny kierunek z lotniska Olsztyn-Mazur od 3 lipca

Z lotniska Olsztyn-Mazury dolecimy aktualnie w trzy miejsca - do Krakowa, Wielkiej Brytanii oraz Dortmundu. Niebawem jednak lista kierunków się powiększy. Od 2 lipca startuje połączenie do Wrocławia, a od 3 lipca do chorwackiej Rijeki. Rejsy do Chorwacji realizowane będą w każdą sobotę, do 4 września. Sprawdź szczegóły!

LOT ogłasza wakacyjny kierunek z lotniska Olsztyn-Mazury! Mieszkańcy północno-wschodniej Polski zyskają możliwość szybkiej i komfortowej podróży do chorwackiej Rijeki, dzięki nowemu połączeniu Polskich Linii Lotniczych LOT. Bezpośrednie loty rozpoczną się 3 lipca i będą realizowane w każdą sobotę do 4 września włącznie.

- Wakacyjne loty obsługiwane będą samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów. Bilety w cenie od 249 zł/os. za podróż w dwie strony, dostępne są już w sprzedaży na stronie www.lot.com oraz w wybranych biurach podróży - informuje Port lotniczy Olsztyn-Mazury.

Raport z anteny 28.05, godz.10

Wszystkie rejsy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dot. minimalizacji transmisji Covid-19. Pracownicy lotniska oraz linii lotniczej są wyposażeni w środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki, a powierzchnie terminali oraz kabina samolotu są gruntownie dezynfekowane. Osoby wchodzące na terminal pasażerski zobowiązane są do pomiaru temperatury ciała, noszenia maseczki ochronnej i zachowania dystansu społecznego tam, gdzie to możliwe.

Sonda
Czy masz już plany na wakacje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE