Nie żyje młoda policjantka z warmińsko-mazurskiego. Katarzyna Chomej zmarła 4 lipca

2022-07-06 9:36
Nie żyje młoda policjantka z warmińsko-mazurskiego. Katarzyna Chomej zmarła 4 lipca
Autor: KWP Olsztyn Nie żyje młoda policjantka z warmińsko-mazurskiego. Katarzyna Chomej zmarła 4 lipca

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie poinformowała o śmierci mł. asp. Katarzyny Chomej. Policjantka, która najpierw służbę pełniła w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, a później w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, zmarła w poniedziałek 4 lipca 2022 roku.

— Z głębokim żalem informujemy, że po długiej chorobie odeszła od nas nasza koleżanka – mł. asp. Katarzyna Chomej. Policjantka, która służbę pełniła w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, osierociła dwóch sześcioletnich synków. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną — czytamy na oficjalnej stronie KWP w Olsztynie.

Mł. asp. Katarzyna Chomej służbę w policji rozpoczęła w 2011 r. w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. W 2012 roku kontynuowała służbę już w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie od początku była związana z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego.

— Służbę w policji oraz spokój życia rodzinnego kilka lat temu przerwała ciężka choroba nowotworowa, z którą Kasia walczyła wspierana przez rodzinę i przyjaciół. Niestety mimo dzielnej postawy i wytrwałej walki, lidzbarska policjantka wieczorem 4 lipca 2022 roku odeszła na wieczną służbę, pozostawiając pogrążonego w żałobie męża (również policjanta), dwóch sześcioletnich synków, rodzinę, przyjaciół, kolegów i koleżanki — informuje KWP Olsztyn.

Ryszard Schnepf ostro: Nasza dyplomacja jest mało sprawna [Expressu Biedrzyckiej]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE