Gdzie są wolne terminy na szczepienie w warmińsko-mazurskim? Powstała specjalna mapa

2021-05-12 10:11 agada PAP.
Gdzie są wolne terminy na szczepienie w warmińsko-mazurskim? Powstała specjalna mapa
Autor: gov.pl/szczepimysie Gdzie są wolne terminy na szczepienie w warmińsko-mazurskim? Powstała specjalna mapa

Od wtorku (11 maja) można sprawdzić liczbę wolnych terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w poszczególnych powiatach. Dane dostępne są w perspektywie kolejnych siedmiu i 30 dni. Ile wolnych terminów jest dostępnych w Olsztynie? Szczegóły poniżej.

Chcesz zapisać się na szczepienie? Od wtorku (11 maja) na rządowych stronach możesz sprawdzić, ile jest wolnych terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w poszczególnych powiatach. - Sprawdź liczbę wolnych terminów w okolicy! Wprowadziliśmy nowe udogodnienie do raportu, które pomoże w znalezieniu terminu szczepienia. Od dzisiaj istnieje możliwość sprawdzenia w powiatach liczby wolnych terminów na następne 7 oraz 30 dni – poinformowano na profilu SzczepimySię, prowadzonym na Twitterze przez Centrum Informacyjne Rządu.

Wynika z niej, że w Olsztynie w ciągu następnych 7 dni jest niemal pół tysiąca wolnych terminów, a przez kolejne 30 dni będzie ich ponad 5700.

Mapa wolnych terminów dostępna jest >>TUTAJ<<

Piotr "Lolek" Sołoducha z zespołu Enej w olsztyńskim studiu Eski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE