Gdzie są wolne terminy na szczepienie w warmińsko-mazurskim? Powstała specjalna mapa

2021-05-12 10:11
Gdzie są wolne terminy na szczepienie w warmińsko-mazurskim? Powstała specjalna mapa
Autor: gov.pl/szczepimysie Gdzie są wolne terminy na szczepienie w warmińsko-mazurskim? Powstała specjalna mapa

Od wtorku (11 maja) można sprawdzić liczbę wolnych terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w poszczególnych powiatach. Dane dostępne są w perspektywie kolejnych siedmiu i 30 dni. Ile wolnych terminów jest dostępnych w Olsztynie? Szczegóły poniżej.

Chcesz zapisać się na szczepienie? Od wtorku (11 maja) na rządowych stronach możesz sprawdzić, ile jest wolnych terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w poszczególnych powiatach. - Sprawdź liczbę wolnych terminów w okolicy! Wprowadziliśmy nowe udogodnienie do raportu, które pomoże w znalezieniu terminu szczepienia. Od dzisiaj istnieje możliwość sprawdzenia w powiatach liczby wolnych terminów na następne 7 oraz 30 dni – poinformowano na profilu SzczepimySię, prowadzonym na Twitterze przez Centrum Informacyjne Rządu.

Wynika z niej, że w Olsztynie w ciągu następnych 7 dni jest niemal pół tysiąca wolnych terminów, a przez kolejne 30 dni będzie ich ponad 5700.

Mapa wolnych terminów dostępna jest >>TUTAJ<<

Piotr "Lolek" Sołoducha z zespołu Enej w olsztyńskim studiu Eski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE