Majówka 2021 na Warmii i Mazurach. Gdzie warto pojechać? TOP 10 najlepszych miejsc [GALERIA]

2021-04-30 10:50

Majówka to doskonały moment na wypad za miasto. Przepiękne miejsca można znaleźć m.in. w województwie warmińsko-mazurskim. Począwszy od opuszczonych wysp, pałaców, po turkusowe jeziora i zabytkowe mosty. Zaciekawieni? Zajrzyjcie do naszego subiektywnego zestawienia TOP 10 magicznych miejsc na Warmii i Mazurach. Zebraliśmy takie propozycje, których najprawdopodobniej NIE ZNAJDZIECIE w zwykłych przewodnikach.

Majówka trwa w tym roku zaledwie trzy dni. Warto więc wykorzystać ten czas jak najlepiej. Z powodu obostrzeń, nie możemy pozwolić sobie na dłuższe wyjazdy z noclegiem w hotelu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić sobie jednodniową wycieczkę. Szczególnie malownicze widoki oferuje nam region Warmii i Mazur. Możemy zobaczyć tu spektakularne zachody i wschody słońca nad jeziorami, zażyć leśnych kąpieli czy też wybrać się na rowerową przejażdżkę. Znajdzie się też coś dla miłośników urbexowych podróży. Warmińsko-mazurskie kryje w sobie niezliczoną ilość opuszczonych pałaców i zamków. Szczególną ciekawość może wzbudzać również kaplica schowana w głębinach lasu, kamienny półokrąg grobowców czy... opuszczona wieś, która oficjalnie już nie istnieje. 

Majówka 2021 na Warmii i Mazurach. Gdzie warto pojechać? TOP 10 najlepszych miejsc

Poniżej zobaczysz subiektywne zestawienie TOP 10 najlepszych miejsc na Warmii i Mazurach, które warto odwiedzić w majówkę. By przejść do galerii, kliknij pierwsze zdjęcie, a następnie kieruj się strzałkami.

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE