Lodowe rzeźby na brzegu jeziora. Twórcami są giżyckie morsy! [ZDJĘCIA]

2021-02-01 11:26

Jezioro Niegocin w Giżycku zachwyca nie tylko latem, ale również zimą. Zwłaszcza gdy jego brzeg ozdabiają niezwykłe lodowe rzeźby. Takie stworzyli członkowie Giżyckiego Klubu Morsów "Zimny Ptak". A już niebawem pojawią się następne. Chętni mogą przyłączyć się do rzeźbienia!

Większość z nas z pewnością nie może się już doczekać wiosny, ale są tacy, których cieszą minusowe temperatury. Morsy z giżyckiego klubu "Zimny Ptak" korzystają z sezonu i zachęcają do kąpieli w lodowatej wodzie. To nie tylko hartowanie organizmu, ale też dobra zabawa i okazja, by nauczyć się czegoś nowego. Na przykład rzeźbienia w lodzie!

Przepiękne lodowe rzeźby pojawiły się na brzegu jeziora Niegocin. Członkowie Giżyckiego Klubu Morsów "Zimny Ptak" stworzyli już serce, wygodny fotel, figurę trzech leszczy oraz napis z nazwą klubu. Jak zapowiadają na swoim fanpage'u, wkrótce pojawią się kolejne cuda. Chętni mogą pomóc w ich tworzeniu. Wystarczy przyjść w najbliższą niedzielę, 7 stycznia, na plażę miejską nad jeziorem Niegocin. 

Żywieckie Morsy zagrały z WOŚP
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE