Kortowiada 2022

i

Autor: Kortowiada Kortowiada 2022

Kortowiada 2022. Olsztyńskie granie czyli Łydka Grubasa!

2022-03-10 12:00

Studenci odkrywają kolejną muzyczną gwiazdę tegorocznych juwenaliów. Pierwszego dnia (2 czerwca) na scenie głównej plaży kortowskiej zagra Łydka Grubasa. Rockandrollowa muzyka olsztyńskiej formacji da zastrzyk pozytywnej energii i przygotuje uczestników juwenaliów do dalszej dobrej zabawy.

Łydka Grubasa rockowe brzmienia różnego pochodzenia łączy z humorystycznymi tekstami. W piosenkach rozprawiają się z tym, co ich aktualnie bawi lub denerwuje, nadając utworom publicystyczny sznyt. Na koncertach Łydka jest wulkanem energii. Publiczność daje się ponieść żywiołowej muzyce i charyzmie lidera kapeli.

Kortowiada 2022 Łydka Grubasa

i

Autor: Kortowiada Kortowiada 2022 z koncertem Łydki Grubasa

Podczas kortowiadowego koncertu ekipie z Olsztyna będzie można wyjątkowo głośno zaśpiewać „Sto lat”. Łydka Grubasa jest przecież obecna na polskiej scenie muzycznie już dwie dekady!

Autorzy piosenki „Rapapara” wystąpią na plaży kortowskiej 2 czerwca. Koncert Łydki Grubasa będzie jednym z piętnastu, które w czasie trzech dni odbędą się na scenie głównej olsztyńskich juwenaliów. Podczas festiwalu studenckiego w Olsztynie zagrają m.in.: Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Enej, Tymek i PRO8L3M.

Eska Summer City Olsztyn - XII Festiwal Smaków Food Trucków

Karnety na Kortowiadę 2022 dostępne są za pośrednictwem serwisu „E-bilet”. Ulgowe bilety przeznaczone są dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dzięki zmianie przepisów, organizatorzy nie wymagają przedstawiania tzw. certyfikatów covidowych.

Ssak, gad, czy ryba? Wcale nienajłatwiejszy quiz o zwierzętach

Pytanie 1 z 10
Spędzający znaczną część życia w wodzie dziobak to:

W czasie olsztyńskich juwenaliów bawić się będzie można nie tylko na koncertach. W kampusie stanie m.in. namiot, w którym odbywać się będzie Silent Party. Nie zabraknie też wydarzeń artystycznych, sportowych i integracyjnych. Kortowiada 2022 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. Organizatorami 61. edycji olsztyńskich juwenaliów są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

Kortowiadę 2022 poleca Radio Eska 

Żródło: Biuro prasowe Kortowiady

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy