Bosowisko Olsztyn

i

Autor: Festiwal Bosych Stóp

Jedyna taka impreza w Polsce! Bosowisko w Olsztynie [AUDIO]

2022-06-17 23:59

W sobotę 18 czerwca w Olsztynie odbędzie się festiwal bosych stóp - Bosowisko pod hasłem „uwolnij stopy-uwolnij myśli”. Spotkanie ma zachęcić do czerpania zdrowia z darmowej energii Ziemi. Start wydarzenia o godz. 12

- Takiej drugiej imprezy jak nasze Bosowisko nie ma w całej Polsce - mówi Zbigniew Zibi Nurzyński ze Stowarzyszenia Warmińskich Chłopów Bosych.

- To, że właśnie na Warmii, w mieście kilkunastu jezior powstał festiwal bosych stóp jest tylko dowodem na to, że mimo rozwijającej się cywilizacji, wciąż mamy silną więź z naturą. Zamieszkując tak przepiękną krainę, jaką jest Warmia, możemy na co dzień delektować się lasem, wodą, niebem pełnym gwiazd, którego w dużym mieście nie widać. Zeszłoroczne Bosowisko zyskało setki entuzjastów w regionie, a w tym roku serdecznie zapraszamy bosonogich z całej Polski i z zagranicy. Jeśli macie ochotę celebrować uwalnianie stóp i umysłu, w atmosferze życzliwości, wspólnoty i zabawy - obierajcie kierunek Olsztyn. Udział w naszym festiwalu bosych stóp jest bezpłatny.

Posłuchaj: Zbigniew Zibi Nurzyński ze Stowarzyszenia Warmińskich Chłopów Bosych organizator Bosowiska - rozmawia Andrzej Brzozowski.

Sobotnie spotkanie z wieloma atrakcjami na zielonej górce w centrum Ukiel - eska poleca

Bosowisko plakat

i

Autor: Festiwal Bosych Stóp Bosowisko 2022

Z jakich miast pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 11
Gdzie mieszka Marcin Miller?

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE