Jarmark wielkanocny w Olsztynie 2023. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

i

Autor: pexels.com Jarmark wielkanocny w Olsztynie 2023. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wielkanoc 2023

Jarmark wielkanocny w Olsztynie 2023. Kiedy i gdzie się odbędzie? Znamy szczegóły!

2023-03-31 8:16

Lubicie jarmarki? W takim razie mamy dla was wspaniałą wiadomość. Tuż przed Wielkanocą w przestrzeniach Kuźni Społecznej w Olsztynie odbędzie się jarmark wielkanocny. Kiedy i gdzie dokładnie? Szczegóły zdradzamy w dalszej części artykułu.

Jarmark wielkanocny w Olsztynie 2023. Kiedy i gdzie?

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Tak jak w roku ubiegłym w świątecznych przygotowaniach pomoże Olsztyński Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie odbędzie się w weekend 1-2 kwietnia w godzinach od 10.00 do 18.00 w przestrzeniach Kuźni Społecznej na ulicy Kotańskiego 1. Wstęp jest bezpłatny.

– Przed nami wyjątkowy czas w roku - przygotuj się na Wielkanoc razem z Kuźnią Społeczną. Zapraszamy na Olsztyński Jarmark Wielkanocny – poinformowali organizatorzy w mediach społecznościowych.

Jakie atrakcje zaplanowała Kuźnia Społeczna?

Na osoby, które odwiedzą wielkanocny jarmark, czekać będzie cała masa atrakcji. Przede wszystkim znajdziecie tam bogatą ofertę wystawców, rękodzieło, pyszne jedzenie. Nie zabraknie też animacji dla najmłodszych.

Olsztyński Jarmark Wielkanocny. Co dobrego można było kupić rok temu? Zobacz zdjęcia

Wielkanocne koszyki ze stroikami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE