Jak czyścić czarny zlew? Wystarczą dwa produkty, które masz w domu. Prosto i szybko!

i

Autor: materiały własne Jak czyścić czarny zlew? Wystarczą dwa produkty, które masz w domu. Prosto i szybko!

Jak czyścić czarny zlew? Wystarczą dwa produkty, które masz w domu. Prosty i szybki sposób!

2023-02-13 11:56

Czarny zlew cieszy się ogromną popularnością. Niestety utrzymanie go w czystości nie należy do najłatwiejszych zadań. Na powierzchni widać wszystkie zacieki i osadzający się kamień. Jak zatem czyścić czarny zlew, by wyglądał jak nowy? Wystarczą dwa produkty, które z pewnością masz w swoim domu. Poniżej zdradzamy szybki i prosty sposób.

Każdy, kto zdecydował się na czarny zlew, doskonale wie, jak trudne jest utrzymanie go w czystości. Jednym z głównych problemów są zacieki i osadzający się kamień, które sprawiają, że nasz zlewozmywak wygląda na zniszczony i o wiele starszy niż w rzeczywistości jest. Jak zatem czyścić czarny zlew, by wyglądał jak nowy? To prostsze, niż mogłoby ci się wydawać.

Jak czyścić czarny zlew? Prosty i szybki sposób

Do czyszczenia czarnego zlewu wystarczą dwa produkty, które z pewnością posiadasz w swojej kuchni. Chodzi o ocet i olej. Skąd takie połączenie? Już tłumaczymy.

Przy pomocy najzwyklejszej gąbki do mycia naczyń rozprowadź ocet po całym zlewie. Odczekaj kilka minut, a następnie lekko go poszoruj. Po wszystkim spłucz ocet wodą i wytrzyj zlew do sucha. By utrzymać efekt czystości na dłużej, zaimpregnuj zlew przy pomocy najzwyklejszego oleju (słonecznikowego lub rzepakowego). Przyda ci się do tego bawełniana ściereczka. By zlew się nie kleił, nanieś niewielką ilość oleju.

Czyszczenie czarnego zlewu. Genialny trick z TikToka

Poniżej zamieszczamy również krótkie wideo z TikToka z instrukcją krok po kroku.

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE