Gigant polskiego hip-hopu wystąpi podczas Kortowiady 2022 [AUDIO]

2022-04-05 12:00
Kortowiada 2022 z koncertem hip-hopowego giganta
Autor: Mateusz Kowalski Studenci ogłaszają kolejne gwiazdy Kortowiady i nowości dotyczące biletów

Niespełna dwa miesiące zostały do olsztyńskich juwenaliów. Innych niż zawsze, bo organizowanych w czerwcu na plaży kortowskiej. Niezmiennie za to organizatorzy przygotowali urozmaicony line up. Dziś do gwiazd tegorocznej Kortowiady dołącza jeden z najbardziej popularnych polskich raperów.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

O.S.T.R. na Kortowiadzie

Lista legend polskiego hip-hopu dopiero się kształtuje, ale niekwestionowane miejsce w jej czołówce zajmuje już O.S.T.R. Na swoją pozycję zasłużył jasno określoną wizją artystyczną i pracowitością: na swoim koncie ma przecież aż 25 albumów! O.S.T.R., który w tym roku świętuje – z dwuletnim opóźnieniem – dwudziestolecie swojej działalności, wystąpi w Kortowie 2 czerwca.

O.S.T.R. dołącza do rosnącego w siłę składu Kortowiady. 2 czerwca poza nim zagrają zagrają: Baranovski, Happysad, Kwiat Jabłoni i Łydka Grubasa. Dzień później na scenie pojawią się: Kaśka Sochacka, Zalewski, Enej, Kayah i Sokół. W sobotę, ostatniego dnia Kortowiady 2022, zagrają: Vito Bambino, PRO8L3M, Tymek oraz dwie inne gwiazdy, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach. Bilety na Kortowiadę 2022 można kupować za pośrednictwem serwisu internetowego – mówi Daria Bruszewska-Przytuła, Rzeczniczka Kortowiady.

QUIZ o życiu. Z tymi pytaniami poradzi sobie nawet dziecko, a ty?

Pytanie 1 z 9
Ile przeciętnie trwa zaśnięcie?
O.S.T.R. wystąpi w Kortowie
Autor: materiały organizatora O.S.T.R. wystąpi w Kortowie

Poza 15 koncertami na scenie głównej organizatorzy 61. edycji Kortowiady (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego – oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM) przygotowują szereg imprez towarzyszących. Nie zabraknie m.in. tradycyjnej parady studentów czy Silent Party. Olsztyńskie juwenalia 2022 odbywać się będą od 1 do 4 czerwca na plaży kortowskiej w kampusie UWM.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE