Gdzie najlepiej rodzić? Trzy najlepsze porodówki w warmińsko-mazurskim [LISTA]

i

Autor: pexels.com Gdzie najlepiej rodzić? Trzy najlepsze porodówki w warmińsko-mazurskim [LISTA]

Gdzie najlepiej rodzić? Trzy najlepsze porodówki w warmińsko-mazurskim [LISTA]

2023-02-21 7:43

Poród to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Dlatego warto wybrać szpital, w którym będziemy czuć się komfortowo i mieć pewność, że jesteśmy pod jak najlepszą opieką. Gdzie zatem w województwie warmińsko-mazurskim najlepiej rodzić? Najlepsze porodówki wskazał ranking Fundacji Rodzić po Ludzku.

Fundacja Rodzić po Ludzku pod koniec stycznia opublikowała ranking szpitali: Gdzie rodzić po ludzku 2022. Został przygotowany na podstawie opinii rodzących kobiet. To jedyny taki ranking, który obejmuje wszystkie szpitale i oddziały położnicze w Polsce. Ideą rankingu jest wskazywanie szpitali, w których kobieta może "urodzić po ludzku" w intymności i poszanowaniu godności. 

W rankingu znalazło się TOP 10 najlepszych szpitali położniczych w Polsce, ale też TOP 3 najlepsze porodówki w poszczególnych województwach. Są to szpitale, które przez największą liczbę dni utrzymywały się w pierwszej trójce rankingu wojewódzkiego.

Gdzie najlepiej rodzić? Trzy najlepsze porodówki w warmińsko-mazurskim

Sprawdziliśmy, które porodówki z województwa warmińsko-mazurskiego znalazły się na szczycie. Okazuje się, że dwie są w Olsztynie, a jedna w Giżycku. Poniżej lista:

  • Giżycko - Szpital Giżycki Sp. z o.o. w Giżycku
  • Olsztyn - Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
  • Olsztyn - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Olsztyn. Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE