Eska Summer City Olsztyn! Wakacje 2022 w Mrągowie [RELACJA]

2022-08-10 12:54

Trwa wakacyjna akcja Eska Summer City. To dwa miesiące extra zabawy z olsztyńską ekipą Radia ESKA. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Podpowiadamy, gdzie można spędzić wolny czas. Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Wypatrujcie eskowego Joggera i naszej pomarańczowej ekipy. Gdzie już byliśmy, to możecie sprawdzić na eska.pl!

Podróżując po Warmii i Mazurach ekipa Eska Summer City ponownie zawitała do Mrągowa.

To urokliwe mazurskie miasteczko, które słynie z Pikniku Country oraz licznych imprez i festiwali odbywających się m.in. w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

W sierpniu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Kultury Kresowej. Spotkanie łączy w sobie taniec, poezję, a także szeroko rozumianą kresową sztukę. Koncert odbędzie się 20 sierpnia. W tym roku Mrągowo zaśpiewa i zatańczy dla pokoju!

Warto wspomnieć też o nowej kulinarnej propozycji Mrągowa „Szlak maślanki Mrągowskiej”. To smakowity kąsek dla miłośników kulinariów, sympatyków lokalnych produktów oraz atrakcja turystyczna dla rodzin z dziećmi!

Eska sprawdziła propozycje Mrągowa na wakacje… zobaczcie naszą relację.

Eska Summer City Olsztyn! Wakacje 2022 w Mrągowie

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

QUIZ. Jedzenie na literę G

Pytanie 1 z 20
Gołąbki to:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE