Ełk. Nie miał maseczki w galerii handlowej. Po policyjnej interwencji trafił do zakładu karnego

2021-09-15 9:31
Ełk. Nie miał maseczki w galerii handlowej. Po policyjnej interwencji trafił do zakładu karnego
Autor: pixabay.com Ełk. Nie miał maseczki w galerii handlowej. Po policyjnej interwencji trafił do zakładu karnego

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, który nie miał maseczki ochronnej w galerii handlowej. Jak się okazało, 30-latek był osobą poszukiwaną, ponieważ uchylał się od zasądzonej kary pozbawienia wolności. Mało tego, miał przy sobie również torebki z zabronionymi substancjami: amfetaminą, marihuaną i mefedronem.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w galerii handlowej w Ełku. Policjanci interweniowali wobec 30-letniego mężczyzny w związku z brakiem maseczki ochronnej na twarzy. Wówczas okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną do odbycia kary miesiąca pozbawienia wolności za jego wcześniejsze czyny.

Ponadto, w trakcie sprawdzania posiadanych przez 30-latka rzeczy, policjanci znaleźli narkotyki. - Mężczyzna miał w swojej podręcznej saszetce 7 woreczków foliowych z różnymi substancjami. Badania testerem wykazały, że była wśród nich amfetamina, marihuana i mefedron - informuje sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz z KPP w Ełku.

CZYTAJ TEŻ: Kiedy jest Halloween 2021? W tym roku święto strachów będzie trwało o godzinę dłużej!

30-latek został zatrzymany. Zgodnie z ustawą, za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Raport z Anteny 14.09

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE