Ełk. Narciarstwo biegowe dla początkujących. MOSiR utworzył nową trasę

2021-02-18 14:13
Ełk. Narciarstwo biegowe dla początkujących. MOSiR utworzył nową trasę
Autor: MOSiR Ełk Ełk. Narciarstwo biegowe dla początkujących. MOSiR utworzył nową trasę

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku utworzył trasę do nart biegowych na Stadionie Miejskim w Ełku. Od czwartku (18 lutego) można z niej korzystać. Trasa ma ok. 300 m długości i zaczyna się przy siłowni zewnętrznej stadionu. Od najbliższego weekendu będzie można korzystać także z trasy utworzonej przy Nowej Wsi Ełckiej.

Narciarstwo biegowe dla początkujących w Ełku. MOSiR utworzył nową trasę

Od czwartku (18 lutego) można korzystać z początkującej trasy do nart biegowych utworzonej po raz pierwszy na Stadionie Miejskim. - Narty biegowe stają się coraz popularniejsze a fakt, że sprzęt nie musi być drogi i technika jest bardzo zbliżona do naturalnych ruchów bez wątpienia zachęca do uprawiania tego sportu - zauważa MOSiR w Ełku.

Początkująca trasa do nart biegowych ma ok. 300 m długości, natomiast początek pętli znajduje się przy siłowni zewnętrznej na stadionie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Wiele wskazuje na to, że w najbliższy weekend będzie można skorzystać także z trasy utworzonej przy Nowej Wsi Ełckiej. Do powstania trasy w pobliżu nadleśnictwa Ełk przyczynili się Nadleśniczy Andrzej Wyłucki oraz Wiesław Rusak.

Tak się odśnieża w Łodzi. Sypią śnieg pod nogi ludzi

Te rośliny domowe są trujące. Wiesz o tym? [QUIZ]

Pytanie 1 z 13
Ta trująca roślina to:
dracena
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE