Ełk. Kierowca ciężarówki ukradł z naczepy 130 kg boczku. Grozi mu do 10 lat więzienia

2021-11-15 14:40

Kierowca ciężarówki, który przewoził kilkanaście ton mięsa, ukradł z naczepy ponad 130 kg boczku. Nieprawidłowości wykryli jego przełożeni. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ełku zatrzymali 45-letniego kierowcę ciężarówki, który miał zawieźć kilkanaście ton mięsa za granicę. Zanim jednak wyruszył w podróż, złamał zabezpieczenia w naczepie pojazdu – chłodni, dostał się do jej wnętrza i ukradł ponad 130 kilogramów boczku o wartości ponad 2000 złotych. Nieprawidłowości zauważyli jego przełożeni, o czym poinformowali funkcjonariuszy. W konsekwencji mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

- Nie wiemy, czy był to taki impuls czy poważnie przemyślany plan, ale wiemy, że nie wypalił. Policjanci odzyskali 130 kilogramów boczku, które pojechały w dalszą podróż, a mężczyzna, który je zwędził odpowie przed sądem - poinformowała w mediach społecznościowych warmińsko-mazurska policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sedno Sprawy - Krzysztof Gawkowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE