Czarny Seat Toledo siał postrach na ulicach Ełku. Policja poszukuje świadków i nagrań

2021-09-02 12:36
Ełk. Policja poszukuje świadów i nagrań z niebezpiecznej jazdy czarnego Seata Toledo
Autor: KPP Ełk Ełk. Policja poszukuje świadów i nagrań z niebezpiecznej jazdy czarnego Seata Toledo

Kierowca czarnego Seata Toledo potrącił pieszego, spowodował kolizję z innym pojazdem i niebezpiecznie poruszał się po ulicach miasta. A wszystko to w ciągu jednego dnia. Teraz policja wraz z prokuraturą pracują nad wyjaśnieniem wszelkich okoliczności zdarzenia. Każde nowe nagranie i relacja świadka mogą być przydatne. Szczegóły poniżej.

Policjanci i prokuratorzy pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia z dnia 23 sierpnia 2021 roku. Wówczas kierowca Seata Toledo, jeżdżąc po Ełku, potrącił pieszego, spowodował kolizję z innym pojazdem i niebezpiecznie poruszał się po ulicach miasta. 

Poszukiwane są osoby, które posiadają nagrania obrazujące zachowanie kierowcy. - Mężczyzna jechał tym pojazdem ul. Sikorskiego, Łukasiewicza i Suwalską od około godziny 13:35 do około 13:45. Prosimy też o zgłoszenie się osób, które zostały narażone na niebezpieczeństwo zachowaniem kierującego. Każde nowe nagranie i relacja mogą być przydatne w celu szybkiego i całościowego wyjaśnienia tego zdarzenia. Kontakt z ełcką Policją: 47 7355200 lub 47 7355107 - czytamy w komunikacie na stronie KPP w Ełku.

Raport z Anteny 01.09.2021

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE