Elbląg. Niebezpieczna sytuacja przy ul. Ogólnej. Ominął pojazd ustępujący pieszemu pierwszeństwa [WIDEO]

2022-09-28 14:45
Elbląg. Niebezpieczna sytuacja przy ul. Ogólnej. Ominął pojazd ustępujący pieszemu pierwszeństwa
Autor: KMP Elbląg Elbląg. Niebezpieczna sytuacja przy ul. Ogólnej. Ominął pojazd ustępujący pieszemu pierwszeństwa

Niebezpieczna sytuacja przy ulicy Ogólnej w Elblągu. Kierowca volkswagena jetta ominął pojazd, który zatrzymał się przed pasami, by ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami.

Do zdarzenia doszło 30 lipca. Całe zdarzenie zostało nagrane przez samochodowy rejestrator innego kierującego. Na filmie widać auto, które zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić wchodzących na przejście. Z jego lewej strony mija go rozpędzone auto, które nie ustępuje pierwszeństwa pieszym.

Policjanci ustalili, kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Wyrok zapadł 20 września. 31-letni mężczyzna został skazany na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok sąd zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami.

Elbląg. Ominął pojazd ustępujący pieszemu pierwszeństwa
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE