Znalazł dwuznaczne ilustracje w książce dla dzieci. Schowano je na drugim planie

2022-10-05 19:44
Dwuznaczne ilustracje w książce dla dzieci. Autor schował je na drugim planie
Autor: Unsplash/ TikTok: www.tiktok.com/@aztotherescu Dwuznaczne ilustracje w książce dla dzieci. Autor schował je na drugim planie

W sieci krąży nagranie z książką dla dzieci, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym. Kiedy jednak dobrze się jej przyjrzymy, zobaczymy dwuznaczne ilustracje, które autor schował na drugim planie. – Jako nauczycielka wiele razy czytałam dzieciom tę książkę i dotychczas nie zwróciłam na to uwagi – czytamy w komentarzach.

Dwuznaczne ilustracje w książce dla dzieci. Autor schował je na drugim planie

Zaskakującego odkrycia w książce dla dzieci pod tytułem "Pond dipping", czyli "Kąpiel w stawie" dokonał tata prowadzący profil na TikToku pod nazwą @aztotherescue.

Na pierwszym planie widać dzieci łowiące ryby w stawie. Mało kto jednak zwraca uwagę na to, co dzieje się za nimi. W górnym lewym rogu widać gęste krzaki, przy których węszy pies. Na kolejnej stronie w tym samym miejscu pojawia się grupa dyskutujących mężczyzn. Stronę dalej widzimy mężczyznę, który niesie duży worek. Na kolejnej ilustracji pojawia się natomiast przerażona starsza kobieta. Czy właśnie odkryła miejsce zbrodni?

"Kącik dla dorosłych" w książce dla dzieci

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu internautów przyznało, że czytało książkę, ale zupełnie nie zauważyło tego, co dzieje się na drugim planie ilustracji. Niektórzy sądzą, że autor rysunków postanowił stworzyć kącik dla dorosłych.

– Może ilustrator chciał, aby były bardziej zabawne dla rodziców? – czytamy w komentarzach. – Może to dla rodziców, aby mieli odrobinę rozrywki podczas czytania dzieciom. Wszyscy lubimy zagadki kryminalne – zastanawiają się internauci.

– Jako nauczycielka wiele razy czytałam dzieciom tę książkę i dotychczas nie zwróciłam na to uwagi – skomentowała nauczycielka.

– Staw był tylko przykrywką dla skandalu w parku – zażartował ktoś inny.

Poniżej możesz zobaczyć całą książkę:

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE