Ćwierćfinał PFL9: Olsztyn Lakers zmierzy się z Angels Toruń

2021-10-13 15:34

Ćwierćfinał rozgrywek PFL9 już w sobotę. Na Dajtkach, na boisku SP18 Olsztyn Lakers staną przeciwko Angels Toruń. Jeziorowcy w ligowym ćwierćfinale meldują się z kompletem zwycięstw.

V Ukiel Olsztyn Półmaraton – 10 października 2021 r.

Mecz Futbolu Amerykańskiego - AZS UWM Olsztyn Lakers vs Angels Toruń

Już w sobotę jeziorowcy zagrają jedno z najważniejszych spotkań sezonu. Od jego rezultatu zależy, czy olsztynianie zagrają w półfinale, czy zakończą swój sezon już teraz.

Przeszliśmy sezon jak burza, teraz zaczyna się walka. Od teraz nie ma miejsca na błędy , słabi odpadają. Zapraszamy serdecznie, sobota, godzina 14:00, mecz ćwierćfinałowy Polskiej Ligi Futbolu Dziewięcioosobowego między Olsztyn Lakers a Angels Toruń. Boisko SP18 na Dajtkach, trybuna, plac zabaw dla dzieci, także można przyjść całymi rodzinami – mówi Arkadiusz Kowalewski z Olsztyn Lakers. Jeziorowcy w ligowym ćwierćfinale meldują się z kompletem zwycięstw. Sobotni rywal, Angels Toruń, również ma za sobą całkiem udany sezon.

Ćwierćfinał rozgrywek PFL9 w sobotę od 14:00 na boisku na Dajtkach. Rezultat tego spotkania pokaże czy olsztynianie zagrają w półfinale, czy zakończą swój sezon już teraz, więc emocji na pewno nie zabraknie. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Posłuchaj: o ćwierćfinałowym meczu mówi Arkadiusz Kowalewski z Olsztyn Lakers

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE