Bieg o Złotą Monetę wraca na wspólne ścieżki [AUDIO]

2022-06-08 21:50
 VI Charytatywny Bieg o Złotą Monetę odbędzie się w niedzielę
Autor: Fundacja Przyszłość dla Dzieci VI Charytatywny Bieg o Złotą Monetę odbędzie się w niedzielę

Charytatywny Bieg o Złotą Monetę dla podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci odbędzie się w niedzielę w CRS Ukiel. W planie jest również rodzinny piknik.

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

VI Bieg o Złotą Monetę

Charytatywne wydarzenie wraca po dwuletniej, pandemicznej przerwie do tradycyjnej formy biegu. Będzie to już VI edycja Biegu o Złotą Monetę. To wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale okazja do wypoczynku na powietrzu. W niedzielę w CRS Ukiel odbędzie się też rodzinny piknik.

Wszystkie stopy na start! Bo już 12 czerwca znów razem pobiegniemy dla 460. chorych i niepełnosprawnych dzieci z Warmii i Mazur. Tym biegiem wspomożemy też walczącą Ukrainę! Ten bieg jest wspaniałym finałem akcji "Dobro oddaje!", która już trwa... Dla tych wszystkich dzieci, dla których szpital jest drugim domem. Uwierzcie nam! One tak bardzo chciałyby mieć tylko jeden dom – ten rodzinny. Wy możecie im pomóc w realizacji marzeń – mówi prezes Fundacji Przyszłość dla Dzieci Iwona Żochowska-Jabłońska . - Wspieraj z nami walczące z chorobami dzieci, zostań bohaterem tych małych bohaterów i świętuj wspólnie z nami. 12 czerwca 2022 roku zapraszamy Was do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel na olsztyńskiej plaży miejskiej na piknik rodzinny (wszak nie samym bieganiem człowiek żyje), w ramach którego odbędzie się nasz znany już chyba wszystkim olsztyniakom Bieg o Złotą Monetę. Z radością powitamy tam wszystkie dzieci…, bo przygotowujemy już moc atrakcji, w tym również od lat cieszące się ogromnym powodzeniem biegi towarzyszące. Tak więc — czy masz lat 3, czy 103 — możesz biec z nami – dodaje Agnieszka Terebiłów z Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

QUIZ. Truskawki bez tajemnic? Test dla prawdziwych miłośników i znawców truskawek

Pytanie 1 z 14
Kiedy dojrzewają truskawki?

Najmłodsi zawodnicy pobiegną już o 15.15. To wtedy wystartuje pierwszy wyścig towarzyszący na 300 metrów i wtedy zacznie się prawdziwa zabawa. Następnie juniorzy i młodzicy zmierzą się na dystansach dostosowanych do ich wieki (1500 metrów i 1500 metrów). Każdy znajdzie miejsce dla siebie!Główny bieg rozpocznie się o 16.00 i tradycyjnie nie będzie bardzo długi – przyjemne 5 km.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE