Bartoszyce. Kot "zdemolował" mieszkanie. Kobieta wezwała policję

2021-11-03 13:12

Dosyć nietypowa interwencja policji miała miejsce w jednym z mieszkań w Bartoszycach. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od 46-letniej kobiety o zdemolowanym mieszkaniu i awanturującym się mężczyźnie. Na miejscu okazało się, że całemu zamieszaniu "winny" jest kot, a kobieta postanowiła wezwać policję na złość pasierbowi.

Do zdarzenia doszło we wtorek (2 listopada). Policjanci zaalarmowani zgłoszeniem o zdemolowanym mieszkaniu i awanturującym się mężczyźnie, pilnie interweniowali w jednym z mieszkań w Bartoszycach. Na miejscu okazało się, że do niczego opisanego w dramatycznym zgłoszeniu nie doszło.

— Policjanci ustalili, że 46–letnia macocha 33–latka oskarżyła go o panujący w kuchni bałagan, wynikający ze zrzuconych z kuchennego blatu przedmiotów. Po dłuższej rozmowie okazało się, że do zdarzenia doszło pod nieobecność 33–latka w domu, a „winny” całemu zamieszaniu jest kot kobiety. 46–latka przyznała, że wezwała policję na złość swojemu pasierbowi, bo jak stwierdziła nie lubi go i chce żeby się wyprowadził. Kobieta w czasie policyjnej interwencji była nietrzeźwa — poinformowała mł. asp. Marta Kabelis, oficer prasowa KPP w Bartoszycach.

Kobieta przed sądem odpowie za wykroczenie wywołania fałszywego alarmu. Grozi jej kara grzywny do 1500 zł. Dodatkowo sąd może orzec wobec niej konieczność zwrotu kosztów poniesionych w związku z bezpodstawną interwencją, o które będzie wnosiła Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Mistrzowie grają do jednej bramki dla Pawła Parczewskiego – Akcja Charytatywna, Galeria Warmińska 28 października
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE