Awantura na SOR-ze zakończona policyjną interwencją. Kobieta trafiła za kratki

i

Autor: szpital-bartoszyce.pl

Awantura na SOR-ze zakończona policyjną interwencją. Kobieta trafiła za kratki

2023-02-28 12:52

W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bartoszycach doszło do awantury z udziałem 54-latki. Kobieta miała krzyczeć i przeklinać, nie zważając na prośby personelu o zachowanie zgodne z prawem. Na miejsce wezwano policję. Wówczas okazało się, że awanturniczka jest osobą poszukiwaną.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (27 lutego) po godzinie 19.00 w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bartoszycach. Kobieta przyjęta do szpitalnego oddziału z niesprecyzowanych przyczyn awanturowała się, krzyczała i używała wulgaryzmów.

Ordynator oddziału postanowił o pomoc zwrócić się do policji. Kiedy patrol przyjechał na miejsce, zastał w szpitalu 54-letnią pijaną kobietę. Legitymowanie mieszkanki Bartoszyc ujawniło, że jest poszukiwana w związku z koniecznością odbycia 9 dni pozbawienia wolności. To kara za bezpodstawne wezwanie policji.

54-latka została ukarana mandatem w wysokości 500 zł za wykroczenie zakłócenia porządku publicznego i trafiła do policyjnej celi, a następnie do zakładu karnego.

Zobacz też: Spotkał wilka pod Olsztynem. Udało mu się zrobić niezwykłe zdjęcia

Tragiczny pożar w Choroszczy. Nie żyje ojciec i 3 dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE