WOŚP 2020. Wśród aukcji trening z Joanną Jędrzejczyk z Olsztyna

2020-01-06 8:05
WOŚP 2020. Wylicytuj trening z Joanną Jędrzejczyk
Autor: WOŚP 2020 Joanna Jędrzejczyk wzięła udział w tegorocznej licytacji WOŚP 2020

WOŚP 2020 zbliża się wielkimi krokami. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 12 stycznia w niedzielę. Tymczasem można wziąć udział w aukcji i wylicytować trening z Joanną Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk zaprasza na trening

Stań na ringu z zawodową mistrzynią świata, zawodniczą boksu, uay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Wśród tegorocznych aukcji WOŚP pojawiła się możliwość treningu ze znaną olsztynianką, Joanną Jędrzejczyk. Jak sama zapowiada, będzie mega mocno i mega wesoło.

Licytacja trwa do 31 stycznia 2020 do godziny 8.00. Aktualna kwota wynosi 7 500,00 zł. Obecnie trening z Joanną Jędrzejczyk licytuje 12 osób. Możesz do nich dołączyć i wygrać niesamowite spotkanie ze sportsmenką.

Oprócz treningu z Joanną Jędrzejczyk na stronie aukcji WOŚP znajdziecie również inne ciekawe licytacje, m.in.: spotkanie z Robertem Lewandowskim, Mikiem Tysonem albo Magdą Gessler, legendarne auto z serialu “Knight Rider”.

Wszystkie aukcje znajdziecie na tej stronie: LICYTACJE WOŚP 2020

Pieniądze podczas 28.finału WOŚP zbierane są na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

- Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia - czytamy na stronie WOŚP. - Aby operacje były skuteczne i bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej.

Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Jak wpłacić pieniądze na WOŚP online?

  • Wejdź na stronę: JAK WSPIERAĆ WOŚP?
  • Wybierz kwotę
  • Po kliknięciu „przekaż darowiznę”, zostaniesz przeniesiony do Twojego banku lub na wybrany portal. Wtedy będziesz mógł dokonać przelewu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE