Akcja łowców pedofili pod Reszlem. Mężczyzna wysyłał dzieciom nagie filmiki. Namawiał je do tego samego [MATERIAŁ 18+]

2022-10-06 13:51
Akcja łowców pedofili pod Reszlem. Mężczyzna wysyłał dzieciom nagie filmiki. Namawiał je do tego samego [MATERIAŁ 18+]
Autor: Facebook: ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili Akcja łowców pedofili pod Reszlem. Mężczyzna wysyłał dzieciom nagie filmiki. Namawiał je do tego samego [MATERIAŁ 18+]

Łowcy pedofili z grupy ECPU Polska pomogli policji zatrzymać 23-letniego mieszkańca gminy Reszel podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna miał korespondować z dziećmi, wysyłając im swoje nagie zdjęcia oraz filmiki. Co gorsze, miał też namawiać je do tego samego.

Łowcy pedofili przeprowadzili akcję pod Reszlem

Do zatrzymania mężczyzny doszło w środę, 5 października w miejscowości Kocibórz pod Reszlem w województwie warmińsko-mazurskim. W ujęciu podejrzanego o pedofilię pomogli policji członkowie ECPU Polska. Na swoim profilu na Facebooku opublikowali nagranie z interwencji. – Podejrzany korespondował z dwójką wirtualnych dzieci, regularnie wysyłając im swoje nagie zdjęcia oraz filmiki z własnej masturbacji. Namawiał dzieci do tego samego – czytamy we wpisie opublikowanym przez ECPU Polska.

Z transmisji dowiadujemy się, że 23-letni mężczyzna miał korespondować z dziewczynami w różnym wieku. Jak przyznał na nagraniu, nie wie, ile miały lat, bo "kobiet o wiek się nie pyta". Odpowiedź na to pytanie znali jednak łowcy pedofili.

By sprawdzić podejrzanego, założyli fałszywe konto. W rozmowie z mężczyzną przedstawili się jako 12-letnia dziewczynka. 23-latkowi najwyraźniej nie przeszkadzał wiek rozmówczyni. Zaczął jej bowiem wysyłać pytania m.in. o to, czy chce zobaczyć jego przyrodzenie.

Mężczyznę zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Reszlu. – Mamy zatrzymanego 23-latka podejrzanego o utrzymywanie przez komunikator społecznościowy kontaktów o tle seksualnym z małoletnią – potwierdziła (red. w dniu 5 października) w rozmowie z Gazetą Olsztyńską asp. Ewelina Paścik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. – Prokurator został już powiadomiony. Mężczyzna będzie przesłuchiwany i zapadną decyzje co do dalszych czynności – dodała policjantka.

O mały włos od tragedii w Braniewie. Pieszy musiał uciekać przed ciężarówką
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE