Akcja łowców pedofili pod Reszlem. Mężczyzna wysyłał dzieciom nagie filmiki. Namawiał je do tego samego [MATERIAŁ 18+]

i

Autor: Facebook: ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili Akcja łowców pedofili pod Reszlem. Mężczyzna wysyłał dzieciom nagie filmiki. Namawiał je do tego samego [MATERIAŁ 18+]

Akcja łowców pedofili pod Reszlem. Mężczyzna wysyłał dzieciom nagie filmiki. Namawiał je do tego samego [MATERIAŁ 18+]

2022-10-06 13:51

Łowcy pedofili z grupy ECPU Polska pomogli policji zatrzymać 23-letniego mieszkańca gminy Reszel podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna miał korespondować z dziećmi, wysyłając im swoje nagie zdjęcia oraz filmiki. Co gorsze, miał też namawiać je do tego samego.

Łowcy pedofili przeprowadzili akcję pod Reszlem

Do zatrzymania mężczyzny doszło w środę, 5 października w miejscowości Kocibórz pod Reszlem w województwie warmińsko-mazurskim. W ujęciu podejrzanego o pedofilię pomogli policji członkowie ECPU Polska. Na swoim profilu na Facebooku opublikowali nagranie z interwencji. – Podejrzany korespondował z dwójką wirtualnych dzieci, regularnie wysyłając im swoje nagie zdjęcia oraz filmiki z własnej masturbacji. Namawiał dzieci do tego samego – czytamy we wpisie opublikowanym przez ECPU Polska.

Z transmisji dowiadujemy się, że 23-letni mężczyzna miał korespondować z dziewczynami w różnym wieku. Jak przyznał na nagraniu, nie wie, ile miały lat, bo "kobiet o wiek się nie pyta". Odpowiedź na to pytanie znali jednak łowcy pedofili.

By sprawdzić podejrzanego, założyli fałszywe konto. W rozmowie z mężczyzną przedstawili się jako 12-letnia dziewczynka. 23-latkowi najwyraźniej nie przeszkadzał wiek rozmówczyni. Zaczął jej bowiem wysyłać pytania m.in. o to, czy chce zobaczyć jego przyrodzenie.

Mężczyznę zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Reszlu. – Mamy zatrzymanego 23-latka podejrzanego o utrzymywanie przez komunikator społecznościowy kontaktów o tle seksualnym z małoletnią – potwierdziła (red. w dniu 5 października) w rozmowie z Gazetą Olsztyńską asp. Ewelina Paścik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. – Prokurator został już powiadomiony. Mężczyzna będzie przesłuchiwany i zapadną decyzje co do dalszych czynności – dodała policjantka.

O mały włos od tragedii w Braniewie. Pieszy musiał uciekać przed ciężarówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE