Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1.08

Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com Stomil przegrywa mecz na inaugurację sezonu

1. liga piłki nożnej. Stomil Olsztyn przegrał na inaugurację

2021-08-01 21:50

Stomil Olsztyn przegrał z Chrobrym Głogów 1:2 (0:2) w meczu inaugurującym Fortuna I ligi w sezonie 2021/2022. W 20. minucie prowadzenie Chrobremu dał Olivier Praznovsky. W 34. minucie było już 0:2, Mateusz Bochnak przelobował olsztyńskiego bramkarza. Jedyną bramkę dla Stomilu strzelił nowy nabytek biało-niebieskich - Merveille Fundambu w 70. minucie spotkania.

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

0:1 – Práznovský (20), 0:2 – Bochnak (34), 1:2 – Fundambu (70)

Stomil: Bąkowski – Ciechanowski, Remisz, Dampc, Straus – Pawlak (46 Mikita), Żwir (81 Spychała), Tecław (46 Reiman), Szramka (46 Fundambu), Moneta (83 Zych) – Lewicki.

Chrobry: Leszczyński – Ilków-Gołąb, Práznovský, Bougaḯdis, Banasiak -Bochnak (70 Ziemann), Cywka, Mandrysz, Machaj (70 Kolenc), Piła -van der Heijden (78 Lebedyński).

W następnej kolejce Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z GKS-em 1962 Jastrzębie.