Znowu będą sprzątać brzegi Kamienicy. Kolejna akcja przewodników PTT „Beskid”

2021-06-11 7:54
Sprzatanie brzegów Kamienicy
Autor: Michał Rejduch Akcja sprzątania brzegów Kamienicy

Przed nami kolejna akcja sprzątania brzegów rzeki Kamienicy w Nowym Sączu. Organizują ją przewodnicy nowosądeckiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego „Beskid”. Dołączyć może każdy chętny, kto chce pomóc sprzątać. W poprzedniej akcji zorganizowanej w kwietniu zebrano prawie 5 ton śmieci.

Pierwszą taką akcję zorganizowano nad Dunajcem w 2019 roku. Druga, kiedy w kwietniu tego roku sprzątano brzegi Kamienicy okazała się ogromnym sukcesem. Zebrano kilka ton śmieci. Przed nami kolejna akcja. Tym razem ponownie będą sprzątane brzegi Kamienicy. Akcję organizuje Polskie Towarzystwo Tatrzańskie z Nowego Sączu.

Sądeczanie sprzątali brzegi Kamienicy

Chcemy jeszcze raz posprzątać Brzegi Kamienicy, tym razem w kierunku Rynku. Kwietniowa akcja okazała się dużym sukcesem. Zebraliśmy około 5 ton śmieci. To jakby pokazuje, że problem jest duży, śmieci nad rzeką są i zachęcamy każdego, kto ma ochotę pomóc do tego, żeby do nas dołączył – mówi Jolanta Augustyńska z PTT „Beskid” w Nowym Sączu.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?

Wielkie sprzątanie brzegów rzeki Kamienicy już 17 czerwca. Zbiórka o 16:30 na parkingu przy pumptracku. Dołączyć może każdy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE