Zakończyła się rozbudowa akademika PWSZ

i

Autor: Darek Ryś Zakończyła się rozbudowa akademika PWSZ

Zakończyła się rozbudowa akademika PWSZ. Nowe pokoje czekają na studentów

2022-01-21 12:00

Z nowych pokoi będą mogli korzystać studenci, którzy mieszkają w akademiku PWSZ w Nowym Sączu. Właśnie zakończyła się rozbudowa Domu Studenta przy ulicy Długosza.

Prace trwały pięć miesięcy i kosztowały prawie 2 miliony złotych. Dzięki rozbudowie w akademika przy ulicy Długosza będzie więcej nowoczesnych i wygodnych pokoi dla studentów.  W sumie przybyły tam  24 miejsca.  To 11 pokoi dwu i trzyosobowych z łazienkami

Czekamy tylko na odpowiednie dokumenty i pozwolenia.  Myślę, że od nowego. letniego semestru studenci będą już mogli korzystać z nowych miejsc - mówi rektor PWSZ w Nowym Sączu Mariusz Cygnar.

Mówi rektor PWSZ w Nowym Sączu Mariusz Cygnar

Rozbudowa akademika Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu kosztowała blisko 2 miliony złotych. Po rozbudowie w akademiku przy ulicy Długosza będzie w sumie ponad 200 miejsc dla studentów.  

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.

Na  dachu akademika zamontowano 110 paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu będzie można zmniejszyć opłaty za prąd.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE