Wpadł nocą ze sporą ilością narkotyków. Teraz świat będzie oglądał za krat

2021-03-26 16:00
Młodego dilera narkotykowego zatrzymali policjanci z Nowego Sącza
Autor: KMP Nowy Sącz Młodego dilera narkotykowego zatrzymali policjanci z Nowego Sącza

Nawet do 15 lat więzienia grozi 21-letniemu mieszkańcowi Sądecczyzny, który miał przy sobie znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna także nimi handlował. Według policjantów co najmniej od jesieni ubiegłego roku. Teraz trafił do aresztu.

Sprawą 21-letniego mieszkańca Sądecczyzny od dłuższego czasu zajmowali się policjanci Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową sądeckiej komendy. Diler wpadł podczas kontroli drogowej.

Na terenie Starego Sącza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej BMW, którym jechał młody diler. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie znaczne ilości narkotyków. Ponad 100 gramów marihuany i 90 gramów mefedronu - mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

21-latek został zatrzymany i przewieziony do Komedy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Policjanci postawili dilerowi zarzuty, a Sąd Rejonowy w Nowym Sączu wysłał go do aresztu na trzy miesiące.

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?

To raczej dopiero początek kłopotów zatrzymanego dilera, bo 21- latek popełnił w krótkich odstępach czasu szereg takich przestępstw, dlatego kara może być zwiększona nawet do 15 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE