Wielopoziomowym parkingiem może pochwalić się Limanowa. Czy kiedyś będzie w Nowym Sączu?

2021-02-28 11:28
Nowoczesny wielopoziomowy parking ma Limanowa
Autor: UM Limanowa Nowoczesny wielopoziomowy parking ma Limanowa

Takiego miejsca kierowcy z Nowego Sącza, kierowcom z Limanowej mogą tylko pozazdrościć. Chodzi o nowoczesny parking, który powstał w centrum Limanowej. W sumie będzie mogło tam zaparkować około 300 samochodów. Otwarcie zaplanwan na marzec.

Wielopoziomowy parking zbudowano przy ulicy księdza Łazarskiego. Na początku parking ma działać od godziny 6.00 do 20.00. Po okresie próbnym samochody będzie można tam zostawiać już przez całą dobę. Parking będzie płatny od poniedziałku do soboty. Na miejscu dostępne będą cztery kasy, które przyjmować będą monety i banknoty, będą one wydawać resztę, a także obsługiwać płatności bezgotówkowe.

W budynku są też toalety, a także miejsce do przewijania niemowląt. Pomiędzy poszczególnymi poziomami będzie można przemieszczać się windą. Nowy parking w Limanowej jest też dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budowa kosztowała prawie 10 milionów złotych.

Sonda
Co sądzisz na temat robienia zapasów w obliczu zagrożenia koronawirusem?

O wielopoziomowym parkingu od dłuższego czasu myśli też Nowy Sącz. Takie miejsce miałoby powstać pod Maślanym Rynkiem. Na razie to jednak tylko plany.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE