W sobotę rusza basen nad Łubinką w Nowym Sączu!

2022-06-01 12:00
Basen nad Łubinką
Autor: Michał Rejduch Basen nad Łubinką w Nowym Sączu

Będzie można ochłodzić się w wodzie albo leżeć na leżaku i opalać się. Dobre wiadomości dla mieszkańców Nowego Sącza. W sobotę, 4 czerwca rusza basen nad Łubinką. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Jedyne takie miejsce w Nowym Sączu

Na mieszkańców Nowego Sącza czekają tu wodne jacuzzi, basen pływacki, bicze wodne, strefa zabaw dla najmłodszych, ale też zjeżdżalnie dla dorosłych. W zeszłym roku basen cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród Sądeczan. Na razie kąpielisko będzie otwarte tylko w weekendy. Od wakacji już codziennie przez siedem dni w tygodniu. Tu warto dodać, że to jedyne takie kąpielisko w Nowym Sączu.

Basen nad Łubinką w Nowym Sączu prawie gotowy

Wodę w naszym basenie podgrzewają kolektory słoneczne, które są zamontowane na terenie kompleksu. Dzięki temu woda w basenie jest ciepła. Mamy wypożyczalnię leżaków, na miejscu można skorzystać z gastronomi – mówi Marcin Rojna, dyrektor nowosądeckiego MOSiR-u.

QUIZ. Najpopularniejsze bajki i filmy animowane w historii. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
Kim według książki był ojciec Jasia i Małgosi?

W tym roku ceny wejścia na kąpielisko będą jednak wyższe niż rok temu. Spowodowane jest to inflacją i drożejącym utrzymaniem basenu. Nie będą to jednak duże podwyżki. Na zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Nowosądeczanina. Otwarcie basenu nad Łubinką już w sobotę, 4 czerwca o godzinie 10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE