W niedziele w Podegrodziu odbędzie się pierwszy piknik off-roadowy

2022-09-23 12:34
Off-road
Autor: www.pixabay.com

Przed nami pierwszy sądecki piknik off-roadowy. Odbędzie się on w Podegrodziu koło Nowego Sącza już w niedzielę, 25 września. Na specjalnie przygotowanym torze zmierzą się ze sobą ekipy, które przyjadą terenówkami, ale też fani quadów.

W pikniku weźmie udział 100 załóg

Będą się ścigać w błocie, pokonywać ostre zakręty, strome podjazdy i zjazdy. W niedziele, 25 września w Podegrodziu kolo Nowego Sącza odbędzie się piknik off-roadowy. Organizatorzy szacują, że weźmie w nim udział około 100 załóg, ale listy startowe w zawodach są cały czas otwarte. Dołączyć może każdy chętny, kto ma samochód terenowy, albo chce sprawdzić na torze swoją osobówkę.

14. Zlot zabytkowych samochodów w Nowym Sączu

Jeżeli ktoś z Was ma quada albo samochód terenowy i chciałby się z nami pobawić, no to zapraszamy. Zapisy ruszają o godzinie 7 w biurze naszego pikniku. Mamy klasę pojemności do 2,5 litra i do niej zapraszamy wszystkie małe samochody, oraz klasę powyżej 2,5 litra, czyli wszystkie te duże samochody, które są przygotowane do rajdu — zaprasza Lech Zwoliński, jeden z organizatorów.

Sonda
Odholowano Ci kiedyś samochód?

Organizatorzy przygotowali dwa odcinki — pierwszy typowo techniczny, drugi szybkościowy. Jak zapewniają, będzie czym nacieszyć oko. Zawody odbędą się na torze KRT w pobliżu betoniarni i boiska sportowego. Zawody ruszają o godzinie 9:30.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE