W niedzielę duże utrudnienia w gminie Stary Sącz. To przez wyścig kolarski

2022-08-12 12:00
kolarze
Autor: www.pixabay.com W niedziele przez gminę Stary Sącz przejedzie wyścig kolarski

W niedzielę, w gminie Stary Sącz odbędzie się „Międzynarodowy wyścig kolarski Memoriał Jana Magiery”, którego organizatorem jest Towarzystwo Olimpijczyków Polskich. W związku z tym sportowym wydarzeniem mieszkańcy powinni spodziewać się utrudnień w ruchu.

Rynek w Starym Sączu będzie zamknięty

W rywalizacji udział weźmie od 120 do 140 zawodników, którzy na terenie powiatu nowosądeckiego przejadą 149,4 km. Pokonają trasę szczęściu okrążeń, każde po 24,9 km. Wyścig rozpocznie się o godz. 12:45, a zakończy o 16:40 w Rynku w Starym Sączu.

Rowerowa masa krytyczna na Puławskiej. Kolarze zwracają uwagę na komunikacyjny problem

Informujemy, że Rynek w Starym Sączu wraz z ulicami przyległymi, będzie wyłączony z ruchu już od godziny 11:30. Na czas przejazdu peletonu i zawodników cała trasa wyścigu zostanie zamknięta od godziny 12:45 do godziny 17:00 – Mówi Justyna Basiaga z nowosądeckiej policji.

Sonda
Czy w Polsce brakuje ścieżek rowerowych?

Gdzie spodziewać się utrudnień?

Uczestnicy imprezy przejadą ulicami w Starym Sączu: Rynek, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Stefana Batorego, Józefa Piłsudskiego następnie przez miejscowości: Mostki, Gołkowice Dolne, Gołkowice Górne, Gaboń, Skrudzinę, Moszczenicę Wyżną, Przysietnicę, Moszczenicę Niżną i ponownie ulice w Starym Sączu: Wincentego Witosa, Węgierską, Jana III Sobieskiego oraz Rynek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE