Uwaga kierowcy. Będą kolejne utrudnienia na drogach powiatowych!

2021-11-30 18:53
Uwaga kierowcy będą kolejne drogowe utrudnienia w regionie
Autor: Darek Ryś

Na dwa dni z drogowymi utrudnieniami muszą się przygotować kierowcy z dwóch gmin w regionie sadeckim. Tym razem z gminy Piwniczna Zdrój oraz Grybów.

Pierwszego i drugiego grudnia między godziną 8:00, a 16:00 będzie zamknięty kawałek powiatowej trasy Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów, która jest w remoncie. Nie przejedziemy prawie 2,5 kilometrowym odcinkiem tej trasy w miejscowości Grybów.

Objazd wyznaczono drogą powiatową Ptaszkowa - Ptaszkowa, drogą krajową numer 28, a także ulicą Węgierską w Grybowie lub drogą wojewódzką 981.

Drogowe utrudniania czekają też kierowców z gminy Piwniczna Zdrój. Drugiego grudnią między godzina 8:00, a 16:00 nie będzie można przejeżdżać fragmentem trasy powiatowej w kierunku Łomnicy. Niestety w tym przypadku nie udało się wyznaczyć objazdu.

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...

Drogowcy zaznaczają jednak, że prace na wspomnianych drogach będą wykonywane tylko przy dobrej pogodzie. Dlatego planowane terminy zamknięcia mogą się zmienić.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE