Trwają zimowe ferie. Małopolska przyciąga turystów jak magnes!

2022-01-22 15:31
Trwają zimowe ferie.  Co robić w Krynicy?
Autor: Darek Ryś Trwają zimowe ferie. Co robić w Krynicy?

Najczęściej wybierane przez turystów regiony to Podhale i Pieniny, ale nie tylko. Na brak gości nie narzeka też Krynica Zdrój, Muszyna czy Piwniczna.

Turystów do naszego regionu przyciągają głównie stoki narciarskie, bo warunki są bardzo dobre, ale nie tylko. Coś dla siebie na pewno znajdą ci, którzy lubią spacery, zwiedzanie zabytków czy bardziej leniwy wypoczynek na przykład w basenach termalnych.

Posłuchaj turystów w Krynicy i Daniela Lisaka z KOT

Jeszcze przez tydzień wolne mają uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?

24 stycznia dołączą kolejne regiony. Będzie to województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie. Zimowe ferie w całym kraju potrwają w sumie do 27 lutego.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE