Trwają wiosenne przeglądy placów zabaw w Nowym Sączu

2022-05-17 13:05
Plac zabaw
Autor: www.pixabay.com

Ruszyły wiosenne przeglądy huśtawek, karuzel i innych urządzeń na placach zabaw, którymi Zarządza Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Do sprawdzenia jest blisko 50 takich miejsc. Zniszczone elementy mają być wymienione.

Naprawa, malowanie i odnawianie

Do sprawdzenia są urządzenia na blisko 50 placach zabaw. Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa zabrała się za wiosenne odnawianie takich miejsc. Wiele elementów po zimie trzeba wymienić, po to, żeby były bezpieczne dla bawiących się dzieci. Niektóre zostaną naprawione. W planie jest też malowanie huśtawek i urządzeń do zabaw.

Kocie planty w Nowym Sączu po remoncie

Jeżeli jest taka potrzeba, to naprawiamy. Często dochodzi do poluzowania elementów. Oprócz tego w dużym stopniu jest to też malowanie. Myślę, że przed wakacjami te prace zostaną zakończone. Pogoda jest, jaka jest i nie zawsze mamy możliwość pracować w terenie – mówi Ryszard Jasiński, wiceprezes Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu.

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...

W tym roku przy jednym z placów zabaw pojawi się nowość. Będzie to trawiaste boisko sportowe. Znajdziemy je przy bulwarze w pobliżu ul. Kraszewskeigo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE