Tragiczny finał weekendu na Sądecczyźnie. Dwie osoby zginęły w wypadku w Starym Sączu

2021-03-15 8:11
Wypadek na krajowej 87-ce w Starym Sączu
Autor: Maciej Serwin Wypadek na krajowej 87-ce w Starym Sączu

Nie udało się uratować dwóch osób, które uczestniczyły w czołowym zderzeniu dwóch samochodów na krajowej 87-ce w Starym Sączu. Do zdarzenia doszło w niedziele wieczorem. Droga była zablokowana kilka godzin.

Do zdarzenia doszło w okolicy ronda im. Jana Pawła II w Starym Sącza. W niedziele wieczorem, około godziny 19 zderzyły się tam czołowo dwa samochody. Sprawą wypadku zajmują się śledczy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem 22 – latek jadąc od strony Rytra, wyprzedzał samochody i zderzył się czołowo z jadącym od strony ronda seatem, którym kierował 57-latek.

14.03.2021 Stary Sącz obwodnica - wypadek dwóch samochodów osobowych

Opublikowany przez Straż Pożarna w Starym Sączu Niedziela, 14 marca 2021
Protest kierowców MPK w Nowym Sączu

Na miejscu zginęła jedna osoba. To 18-letnia pasażerka forda. Kierowca, i pozostali pasażerowie trafili do szpitala. W szpitalu zmarła druga pasażerka forda. Również do szpitala trafił kierowca seata. Droga przez kilka godzin była nieprzejezdna. Na miejscu pojawił się też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sprawę wypadku będą badać śledczy.

Sonda
Co myślisz o nauce i pracy z domu?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE