Marlena Mysza

i

Autor: arch. prywatne Marleny Myszy

Stand-uperka Marlena Mysza odwiedzi Nowy Sącz. Wielkie show już w sobotę!

2023-03-15 12:00

Tradycją stało się to, że raz w miesiącu aula Wyższej Szkoły Biznesu gości stand-uperów. Do tej pory można było śmiać się z żartów Arkadiusza „Jaksy” Jakszewicza, był również Marcin Zbigniew Wojciech, a niecały miesiąc temu Michał Pałubski. Teraz gościem specjalnym będzie Marlena Mysza.

Stand-up w Nowym Sączu. Gościem Marlena Mysza

Marlena Mysza, będzie gościem sobotniego stand-up na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu. Show organizuje Sądeckie Centrum Form Rozmaitych. ​Stand-uperka będzie bawić widzów opowieściami z życia wziętymi. I to dosłownie. Wśród nich znajdą się opowieści dotychczas jej ostatnich wakacji, rodziny, ale nie tylko. Marlena Mysza do tej pory supportowała znanych stand-uperów. Teraz przedstawi swój autorski ponad godzinny program "Jestem za".

Jest to taki mój pierwszy długi solowy występ, więc w Nowym Sączu wszystko się zacznie. Będzie dużo historii o mnie, no bo to takie najłatwiejsze tematy do poruszenia. Będzie też o wakacjach w Czarnogórze, trochę o byciu supportem, trochę o jeżdżeniu w trasy, jak to wygląda z mojej perspektywy, ale na pewno będzie zabawnie – mówi Marlena Mysza.

Spotkanie organizuje Sadeckie Centrum Form Rozmaitych. Stand-up odbędzie się w auli WSB przy ul. Zielonej w Nowym Sączu 18 maca o godzinie 19. Show Marleny Myszy będzie supportował Mateusz Burkacki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE