Są nowe łazienki, prysznice i kuchnia. Szkolna Bursa w Starym Sączu doczekała się remontu

2021-02-19 16:04 DR
Bursa w Starym Sączu już po remoncie.  Są nowe Łazienki i kuchnia
Autor: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu Bursa w Starym Sączu już po remoncie. Są nowe Łazienki i kuchnia

W kolejnych pokojach Bursy w Starym Sączu zrobiło się komfortowo. Wszystko dzięki remontom, które w ostatnim czasie tam przeprowadzono. Uczniów na pewno najbardziej ucieszą łazienki z prysznicami, które pojawiły się w kolejnych pokojach. 

To jednak niejedyna nowość, bo pokoje wyposażono też w nowe szafy, stoły, komody, półki na książki, szafki nocne zasłony oraz krzesła.

Dzięki modernizacji pki z łazienkami i prysznicami mamy już 16.  Wszystkich jest 23. Kupiliśmy też meble kuchenne, z których może korzystać młodzież oraz wiele innych sprzętów niezbędnych w kuchni mówi dyrektor Bursy Szkolnej w Starym Sączu – Lucyna Dybiec.

W budynku urządzono też recepcję, a w korytarzu pojawił się stół do bilarda ufundowany przez Stowarzyszenie „Nasz drugi dom”. Remonty w Bursie Szkolnej w Starym Sączu kosztowały ponad 218 tysięcy złotych, a dodatkowe wyposażenie około 50 tysięcy.

W Bursie Szkolnej w Starym Sącz jest 150 miejsc dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki. W okresie ferii i wakacji, Bursa wynajmuje pokoje sportowcom, odbywają się tutaj kolonie i obozy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jennifer Lopez i Halle Berry pokazują co robią, żeby wyglądać młodo | ESKA XD - Hotplota #15