Są już nowe chodniki i nowy asfalt. Powoli kończy się remont ulicy Żółkiewskiego

2020-12-16 15:57
Powoli kończy się remont ulicy Żółkieweckiego w Nowym Sączu
Autor: Dariusz Ryś Powoli kończy się remont ulicy Żółkieweckiego w Nowym Sączu

Powoli kończy się remont ulicy Żółkiewskiego w Nowym Sączu. Na miejscu trwają już ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe. Zmiany będą bardzo duże. Będzie wygodnie i bezpiecznie.

W sumie drogowcy odnowili cały około 400-metrowy odcinek ulicy Żółkiewskiego. Od ulicy Limanowskiego do ulicy Grodzkiej. Na przechodniów będzie czekać wygodny chodnik, a na kierowców gładki jak stół asfalt. Finał prac planuje się jeszcze na grudzień.

Nowa siłownia plenerowa w Nowym Sączu

To już kolejna ulica w Nowym Sączu, która doczekała się remontu. W tym roku odnowiono między innymi Klasztorną, Grodzką, Kunegundy czy Szujskiego. Prace remontowe trwają jeszcze na Piłsudskiego, Broniewskiego, Wiśniowieckiego, a także w okolicach parku Strzeleckiego. Miasto podpisało też umowę na przebudowę ulicy 29 listopada.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE