Koferencja zapowiadająca akcję Bezpieczne Wakacje 2022

i

Autor: Michał Rejduch Koferencja prasowa zapowiadająca akcję Bezpieczne Wakacje 2022

Przed nami akcja „Bezpieczne Wakacje”. Na zajęcia można zapisać się online. Jak to zrobić?

2022-06-22 7:47

Do kolejnej akcji „Bezpiecznych Wakacji” przygotowuje się Nowy Sącz. Na młodych sądeczan, którzy spędzą wakacje w mieście, czeka mnóstwo propozycji. Tegoroczną nowością są zapisy w formie online. Bez wychodzenia z domu można sprawdzić ofertę i wybrać warsztaty.

Tegoroczna nowość w akcji „Bezpieczne Wakacje”

Urząd Miasta Nowego Sącza, który co roku organizuje akcje „Bezpieczne Wakacje”, w tym roku przygotował specjalną platformę internetową. Na warsztaty organizowane w ramach akcji można zapisać się online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na portal dedykowany akcji. Znajdziecie go TUTAJ. Są na nim informacje o miejskich jednostkach, które organizują zajęcia, szczegółowy opis warsztatów i liczba dostępnych miejsc.

Wampiriada w nowosądeckiej PWSZ

Na tę chwilę mamy już ponad 120 ofert, które można przeglądać na tej platformie. Każda z ofert ma możliwość rezerwacji miejsca i zapisania online. W trakcie wakacji kolejne propozycje będą dawane do tego portalu – mówi twórca platformy Nikodem Bulanda.

QUIZ: Czy pamiętasz wakacje w PRL-u?

Pytanie 1 z 10
Żeby dojechać na wczasy zazwyczaj trzeba było skorzystać z PKP. Pośród wyjeżdżających zawsze była grupa zajmująca siedzące miejsca w przedziałach, a nie, jak większość, stojące na korytarzach i w toaletach. W tym celu:

W tym roku do akcji „Bezpieczne Wakacje” włączyły się między innymi: Świetlice Środowiskowe, Pałac Młodzieży, Miejski Ośrodek Kultury czy Biblioteka. W ofercie zajęć można znaleźć propozycje Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, Miejskiego Ośrodka Kultury, czy Małej Galerii. Platforma do zapisów już ruszyła i można z niej korzystać. Znajdziecie ją TUTAJ Zajęcia w ramach "Bezpiecznych Wakacji" rozpoczną się 27 czerwca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE