Pożar domu w Tropiu. Nie żyje starsza kobieta

2022-03-07 7:40
Pożar domu w Tropiu
Autor: PSP Nowy Sącz Pożar domu w Tropiu

Niestety nie udało się uratować 74-letniej mieszkanki Tropia. Kobieta zginęła w pożarze swojego domu, który wybuchł w niedzielę, 6 marca rano. Na miejscu pracowały zastępy strażaków OSP z Gródka nad Dunajcem i PSP z Nowego Sącza.

Śledczy ustalą, jak doszło do pożaru

Do zdarzenia doszło w niedziele, 6 marca w godzinach porannych w Tropiu w powiecie nowosądeckim. Przed godziną 9 na miejscu pojawiły się jednostki OSP z Gródka nad Dunajcem oraz JRG nr 1 z Nowego Sącza. Strażacy, którzy przyjechali do palącego się domu, natychmiast przystąpili do jego gaszenia. Po wejściu do środka okazało się, że mieszkanka domu znajdowała się na półpiętrze między parterem a pierwszym piętrem. Kobieta nie dawała oznak życia.

Ewakuacja ratusza w Nowym Sączu

Na miejscu pracowali też policjanci. Przyczyny pożaru nie są znane. Ustali je śledztwo. Strażacy na miejscu pracowali ponad pięć godzin.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE