O co chodzi w „Polskim Ładzie”? Wytłumaczą w Urzędzie Skarbowym

2022-01-16 11:19
finanse
Autor: www.pixabay.com

Eksperci wytłumaczą, o co chodzi w „Polskim Ładzie”. Specjalne dyżury ruszyły w Urzędach Skarbowych w całej Polsce, także w tym w Nowym Sączu. Osoby, które mają wątpliwości co do nowych zmian podatkowych, mogą umówić się i porozmawiać z ekspertem.

Dyżury także w Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu

Jakie zmiany podatkowe niesie ze sobą "Polski Ład" – to wytłumaczą pracownicy Urzędów Skarbowych. W całej Polsce ruszyły konsultacje, które powadzone są we wszystkich skarbówkach w kraju. Eksperci dyżurują także w nowosądeckim urzędzie.

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Polski Ład to bajzel. Trzeba wyrzucić do kosza to cholerstwo

Wszystkie Urzędy Skarbowe prowadzą dyżury, gdzie eksperci Krajowej Administracji Skarbowej będą udzielać informacji o "Polskim Ładzie". Te dyżury prowadzone będą w wydłużonych godzinach, bo aż do 19. Można zadawać pytania związane ze zmianami podatkowymi wprowadzonymi przez „Polski Ład” - mówi Konrad Zawada, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

Sonda
Czy zyskasz na Polskim Ładzie?

Można dzwonić też na infolinię

Na wizytę w Urzędzie Skarbowym można zapisać się na www.wizyta.podatki.gov.pl. Na tym portalu można się umówić na konkretny dzień, a nawet wybrać godzinę, która nam pasuje. Tu warto dodać, że na pytania podatników odpowiedzą także eksperci na specjalnej infolinii pod numerem telefonu 22 765 64 64.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE