Nowy Sącz: Możesz zostać dyplomowanym świętym Mikołajem. Sprawdź jak!

2021-11-24 13:14
List do mikołaja
Autor: www.mikolaj.sc.org.pl Jeden z listów, który napisali podopieczni Sursum Corda

Wystarczy wybrać list napisany przez dziecko i spełnić jego marzenia. Ruszyła kolejna edycja akcji „Zostań dyplomowanym świętym Mikołajem”, którą od wielu lat organizuje stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza. Na prezenty czeka blisko 100 dzieci.

O czym marzą młodzi sądeczanie?

Na stronie www.mikolaj.sc.org.pl (kliknij TUTAJ) można przeglądać listy, które napisali podopieczni programu „Na ratunek”, który realizuje stowarzyszenie Sursum Corda, ale też ich rodzeństwo. W wielu przypadkach listy pomogli napisać rodzice. Teraz Stowarzyszenie szuka pomocników Mikołaja, którzy wybiorą listy, kupią prezenty i przygotują paczki.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

Mamy 91 listów. Dzieci marzą o różnych rzeczach. To głównie lalki, misie, samochody na pilota, grające zabawki. Zapraszamy osoby, które chciałyby spełnić takie wyjątkowe marzenia do pomocy, żeby pomóc tym dzieciom i umilić im życie – mówi Halina Rams z Sursum Corda.

Pomóc można na dwa sposoby

Osoby, które zdecydują się na pomoc, mogą to zrobić na dwa sposoby. Albo samemu kupić prezent w sklepie internetowym i jako miejsce dostawy wskazać Stowarzyszenie Sursum Corda, albo wpłacić darowiznę na zakup prezentu. Ważne, żeby pospieszyć się, bo prezenty do Sursum Corda muszą trafić do 6 grudnia. Potem święty Mikołaj przekaże je dzieciom.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE