Nie do przydrożnych rowów czy lasu. Wielkogabarytowe odpady można oddać legalnie i za darmo!

2022-09-30 12:13
W Nowym Sączu trwa  wiosenna Wystawka
Autor: Darek Ryś W Nowym Sączu trwa wiosenna "Wystawka"

W Nowym Sączu trwa jesienna "Wystawka". Dzięki tej akcji mieszkańcy miasta za darmo i bez problemów mogą pozbyć się wielkogabarytowych odpadów, które zalegają w piwnicach czy na strychach.

Akcja potrwa jeszcze do 24 października.  Do tego czasu mieszkańcy Nowego Sącza mogą oddawać niepotrzebne meble, sprzęt RTV, AGD, złom czy opony. Wystawione przed domy czy bloki przedmioty zabierze firma sprzątająca.

Mieszkańcy, którzy są taką usługą zainteresowani, wielkogabarytowe odpady muszą wystawić przed swoje posesje do godziny 8 rano w dniu odbioru. To bardzo ważne, bo samochody zbierające odpady nie będą zawracane. Nie ma też możliwości zmiany kursu-mówi Jakub Pędzich z urzędu miasta Nowego Sącza.

Mówi Jakub Pędzich z urzędu miasta Nowego Sącza

Jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Nowym Sączu potrwa do  24 października.

Dokładne daty odbioru odpadów z poszczególnych osiedli są na stronach urzędu miasta Nowego Sącza.

Quiz. Piosenki w polskich filmach

Pytanie 1 z 10
1. Edyta Górniak i Mietek Szcześniak stworzyli piosenkę na potrzeby ekranizacji jednej z części "Trylogii" Sienkiewicza. Której?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE