Muszyna będzie miała nowe atrakcje turystyczne. Jedną z nich ma być kolej gondolowa

2021-04-23 14:01
Widok na Muszynę
Autor: Michał Rejduch Widok na Muszynę z ogrodów tematycznych

Muszyna w powiecie nowosądeckim planuje stworzyć kolejne atrakcje dla turystów. Władzom uzdrowiska marzy się kolej gondolowa na szczyt jednej z gór i nowa wieża widokowa. Przeczytaj, gdzie takie atrakcje mają się pojawić.

Od wielu lat Muszyna przyciąga turystów, kusząc i zapraszając między innymi do ogrodów tematycznych. Niebawem w miasteczku mogą się pojawić kolejne atrakcje. Władze uzdrowiska chcą wybudować kolejkę gondolową, która zawiezie turystów na górę Malnik, a na jej szczycie postawić platformę widokową. To dlatego, że to miejsce bardzo często odwiedzają turyści.

Mięso ze zwierząt VS mięso z roślin [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #21

To jest bardzo ważne miejsce w Muszynie, z którego są fantastyczne widoki. Odwiedza je wielu turystów. W przyszłości planujemy tam budowę kolejki gondolowej, po to, żeby wyjść z nowa oferta dla turystów – wyjaśnia Jan Golba, burmistrz Muszyny.

Sonda
Czy uważasz, że 500 plus powinno zostać zniesione, a w zamian rząd powinien obniżyć podatki?

Na Malniku w Muszynie najszybciej powstanie wieża widokowa, bo pieniądze na takie prace Muszyna już ma. Góra MALNIK ma 726 metrów wysokości. Ze szczytu można oglądać nie tylko panoramę Muszyny, ale najbliższej też okolicy.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE