NPK zmienia rozkład jazdy niektórych linii.  Nie będą wjeżdżać do centrum

i

Autor: Darek Ryś NPK zmienia rozkład jazdy niektórych linii. Nie będą wjeżdżać do centrum

MPK Nowy Sącz zmienia przebieg aż 3 linii autobusowych w mieście. Sprawdź szczegóły!

2023-02-05 12:25

To są ważne wiadomości dla tych mieszkańców Nowego Sącza, którzy często jeżdżą miejskimi autobusami. Aż 3 linie MPK zmieniają swoje trasy. Chodzi o linie numer 26, 37 oraz 35.

Od poniedziałku, 6 lutego dla linii 26 i 37 przystankiem początkowy nie będzie już ulica Kazimierza Wielkiego, ale dworzec przesiadkowy przy ulicy Bulwar Narwiku. Autobusy z tymi numerami nie będą już wjeżdżać do centrum Nowego Sącza.

Autobusy z numerem 26 i 37 pojadą teraz ulicami Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Husarską, Rejtana, Grodzką, Alejami Batorego, przez Dworzec MPK i dalej obowiązującą trasą w kierunku Kamionki Wielkiej i Boguszy.

Kolejna linia, która zmienia trasę to 35. W tym przypadku autobusy też wyjeżdżają z dworca przy Bulwarze Narwiku, ale przejeżdżają przez ulice Kazimierza Wielkiego i Rynek.

Autobusy z numerem 35 pojadą teraz przez Bulwar Narwiku, Kazimierza Wielkiego, Lwowską i dalej obowiązującą trasą w kierunku Kamionki Małej.

QUIZ. Kto to powiedział? Rozpoznasz cytaty i wypowiedzi, o których mówił cały świat?

Pytanie 1 z 10
"Od Szczecina nad Bałtykiem do Triestu nad Adriatykiem opuściła się żelazna kurtyna w poprzek kontynentu"

Władze Nowego Sącza tłumaczą, że takie rozwiązanie ma odkorkować centrum miasta, bo na ulicach będzie mniej autobusów.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE