Można poznać technikę origami i tajniki fotografii. BWA Sokół zaprasza na warsztaty artystyczne

2021-05-25 8:09
Origami
Autor: www.pixabay,.com

Galeria BWA Sokół z Nowego Sącza wraca z propozycją warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoich sił będzie można spróbować w fotografii, tworzeniu łapaczy snów czy origami. Zapisy już ruszyły.

Po długiej przerwie znowu wracają warsztaty dla grup zorganizowanych, które organizuje Galeria BWA Sokół z Nowego Sącza. Zajęcia mają ruszyć już na początku czerwca. Jest w czym wybierać. Mieszkańcy Nowego Sącza mogą spróbować swoich sił w różnych technikach artystycznych i plastycznych.

Pokazy ginących zawodów w sądeckim skansenie

Ruszamy ponownie z warsztatami. Mamy do wyboru takie tematy jak: fotografia otworkowa, będziemy mogli zrobić niesamowite łapacze snów, grupy będą mogły wybrać też takie zajęcia, na których namalują magiczne mandale na torbach ekologicznych. No i oczywiście wybierzemy się do Japonii, gdzie poznamy technikę origami. Dowiemy się, skąd ta sztuka pochodzi – wyjaśnia Sylwia Kielusiak z Galerii BWA Sokół w Nowym Sączu.

Zapisy na warsztaty już ruszyły. Szczegóły są TUTAJ

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE