MORD w Nowym Sączu odwołał we wtorek egzaminy praktyczne. Co będzie w środę?

2022-08-09 14:07
MORD Nowy Sącz
Autor: www.mord.pl MORD Nowy Sącz

Wzięli urlopy na żądanie, opiekę nad dzieckiem, albo L4. Ponad 20 egzaminatorów Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu i filii w Nowym Targu nie przyszło we wtorek do pracy. Tym samym MORD musiał odwołać wszystkie egzaminy praktyczne na prawo jazdy. Egzaminatorzy dołączyli do ogólnopolskiego protestu?

W Nowym Sączu i Nowym Targu odwołano ponad 100 egzaminów

Dyrekcja MORD Nowy Sącz nie potwierdza tego oficjalnie, ale prawdopodobnie egzaminatorzy dołączyli we wtorek do ogólnopolskiego protestu. Domagają się oni zmian w przepisach i podwyżek pensji, których nie było od 2007 roku. Nadal nie wiadomo co ze środowymi egzaminami praktycznymi na prawo jazdy w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego. Dziś do pracy nie przyszło ponad 20 egzaminatorów. Część z nich wzięła urlopy na żądanie, opiekę nad dzieckiem, albo L4. Odwołano ponad 100 egzaminów. CO będzie w środę? Tego nie wiadomo.

Czy czarne samochody grzeją się bardziej w słońcu? [TEST] | ESKA XD - Prosto z salonu #53

Jeżeli egzaminatorzy nie przyjdą do pracy, egzaminy będą odwołane. To jest zależne od tego, kto podejmie się pracy z tych osób, które dziś zgłosiły urlop na żądanie. Takich egzaminatorów jest 8. 11 zgłosiło L4, dwóch opiekę nad dzieckiem. Jeden z egzaminatorów zdecydował się dziś oddać krew. Nie mogło się odbyć 106 egzaminów praktycznych. Za utrudnienia wszystkich przepraszam-mówi zastępca dyrektora MORD Nowy Sącz Artur Czernecki.

Sonda
Czy popierasz strajk pracowników WORD?

Dyrekcja MORD Nowy Sącz nie potrafi powiedzieć, co będzie jutro i czy egzaminy praktyczne na prawo jazdy odbędą się. Informacje mają pojawić się rano na stronie internetowej MORD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE