Roboty drogowe

i

Autor: Darek Ryś

Kolejny remont w Nowym Sączu. Drogowcy zamykają ważne skrzyżowanie

2022-11-03 7:24

Kierowcy z Nowego Sącza powinni przygotować się na kolejne utrudnienia i korki. Od czwartku, 3 listopada częściowo będzie zamknięte skrzyżowanie alei Piłsudskiego i ulicy Nawojowskiej. Kierowców czekają objazdy.

Częściowo zamknięte skrzyżowanie al. Piłsudskiego z ul. Nawojowską

Od kilku miesięcy trwają prace przy przebudowie dwóch skrzyżowań w Nowym Sączu. Prace trwają równolegle na alejach Piłsudskiego i Kamiennej oraz Piłsudskiego i Nawojowskiej. W tych dwóch miejscach powstają ronda. Wszystko po to, żeby usprawnić w tym rejonie miasta ruch i poprawić bezpieczeństwo. Ruch na alejach Piłsudskiego odbywa się tylko jedną nitką. Do tych utrudnień dochodzą kolejne. Od czwartku, 3 listopada częściowo będzie zamknięte skrzyżowanie ulicy Nawojowskiej z alejami.

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, iż w związku z przebudową al. Piłsudskiego, od 03.11.2022r. (tj. czwartek) od godz. 08:00, częściowemu zamknięciu ulegnie skrzyżowanie al. Piłsudskiego z ul. Nawojowską. Zniknie tymczasowo możliwość zjazdu z al. Piłsudskiego w ul. Nawojowską, w stronę centrum miasta oraz wjazdu na al. Piłsudskiego od ul. Nawojowskiej, od strony centrum miasta. Nie ulegnie zmianie możliwość przejazdu al. Piłsudskiego na ul. Nawojowską w stronę Krynicy oraz zjazdu z ul. Nawojowskiej, od strony Krynicy, na al. Piłsudskiego – informuje Miejski Zarząd Dróg.

Sonda
Jesteś jesieniarą?

Drogowcy wyznaczyli objazdy. Do ul. Nawojowskiej oraz Centrum Handlowego Cegielnia alejami Piłsudskiego, ul. Królowej Jadwigi i Nawojowską

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE